Temmuz 07 2020 05:24:32
Konu Yazarı : iletisim
Konu ID : 3325
Konu Bilgileri
Bu Konuda 7 Mesaj Mevcut ve 15972 Kere Okundu.
Reklam
Başlığı Görüntüle
Engel Degiliz » BAŞLANGIÇ » İletişimden Gelen Mailler ve Sorular
2022 Aylık Maaş ve Bakım Parası Alanlar ( Mahmut )
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt Forum Kuralları S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

17-02-2011 18:24
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
2022 Aylık Maaş ve Bakım Parası Alanl...
Kullanıcı Avatarı

iletisim
Acemi Üye

Katılım Tarihi: 24.01.11
İl / İlçe: İzmir

Uyarı seviyesi 0
merhaba ben mahmut karaca yüzde 50 sakatım bizim maaşlar üç ayda verılecene kadar ayda verılse maaşimiz hiç zam yapmasın başkanımız bakım ücetı alan arkadaşla hem bakım hemde üç aylık alıyorlar onlar bizden dahar iyiler ya hepimize bakım aylıgır bagların yada bim maaşları aylık yapın ayda beşyüz yapın yartık evlenmek istiyorum sevdıgım var ama evlenemıyorum ama maaşim aylık olsa evlenırım saygırlarımlar

18-02-2011 05:39 RE: 2022 Aylık Maaş ve Bakım Parası Alanl...
Kullanıcı Avatarı

YILDIRIM
Admin

Katılım Tarihi: 10.01.09
İl / İlçe: Edirne
Mahmut Bey, Bu isteğine maaşların azlığına bende katılıyorum çok çok haklısın... Zaten maaş az artı 3 ayda bir veriliyor ben emekliyim genede az hele 2022 engelli maaş alanlar 500-600 tl 3 ayda alıyor bakım parası aylık bu biraz adaletsiz ayrımcılık siz diyosunuz anladığım kadar bakım parası alamıyosunuz...

Mahmut bey bizleri ve bizim gibileri düşünen yok düşünüyoruz diyorlar ama gerçekten düşünen yok hele engelli maaşlarında topluma katılıp sosyal olarak yaşamak bizimde hakkımız malesef karınlarını bile zor doyuran engelli arkadaşlarımız var...

www.engeldegiliz.com/images/imza.jpg

24-03-2011 20:25 RE: 2022 Aylık Maaş ve Bakım Parası Alanl...
Kullanıcı Avatarı

karadenizlim
Yeni Gelen

Katılım Tarihi: 02.01.11
İl / İlçe: Trabzon

Uyarı seviyesi 0
Arkadaşlar bazı siteler bu konuda çalışmalar yürütmektedirler. Hak aramayana hak verilmiyor. Bence birlik olup bizlerde destek vermeliyiz. 2022 maaşlarının aylık ödenmesi konsunda lütfen aşağıda alıntı yaptığım konuya destek verelim.
"İlgili makama" ile başlayan yazıyı kopya yapıp, bu e-posta adreslerinden herhangi birine (hepsine göndermeye gerek yoktur) gönderiniz.
Metnin Gönderileceği E-Mail Adresleri: , , ,

Bu yazıyı kopyalayıp verilen e-postalara gönderiniz:

İlgili makama,

Bilindiği üzere 2022 sayılı kanun kapsamında Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz türk vatandaşlarına üçer aylık dönemlerde maaş verilmektedir.

2022 Sayılı kanun gereği maaş alan kişiler üç aylık sürenin çok uzun olduğunu ve maaşların üç aylık olarak değil aylık olarak ödenmesini talep etmekteler.

Ekonomik yoksunluk içinde olan bu arkadaşlarımız üç ay gibi uzun bir süre maaş beklemek istememekteler. Bu nedenden dolayı bende siz sayın ilgililere bu mesajı atma ihtiyacı duydum.

Konuyla ilgili olarak gerekli düzenlemenin yapılmasını 2022 sayılı kanun kapsamında maaş alan arkadaşlarımızın bu mağduriyetlerinin bir an önce giderilmesini arz ve talep ederim.

Ad Soyad:
TC Kimlik No:

24-03-2011 23:00 RE: 2022 Aylık Maaş ve Bakım Parası Alanl...
Kullanıcı Avatarı

YILDIRIM
Admin

Katılım Tarihi: 10.01.09
Kardenizlim gerçekten güzel düşünmüşün çok tşkler. Yanlız e-mailler kişilere değil kurumlara gitmesi lazım, Tc No gereksiz isim soyisim yaşadığı yer yeterli... Bir ricam olsa bu konuyu ayrı bir sayfa yapıp büyük yazsan olurmu ? Üyeler yapmaz ama engellilere destek olan çok sayıda dostum var onlara link veririm onlarla beraber yürütebiliriz... Üyeler neden yapmaz diyeceksin onu boşver bende kalsın şunu söyleyim engelliler beni düşman ilan etmiş durumda farketmez dostlarda düşmanlarda sağolsun... Sen iyi bilirsin yaparsan bunu ayrı sayfa olarak mailleri renklendirip çok ii olur... Bu seçim zamanında ne koparsak kardır... :xxx Ben 2022 ücret almıyorum sgk dan emekliyim ama engellilere fayda olacaksa her şeyi yaparım...
www.engeldegiliz.com/images/imza.jpg

25-03-2011 11:34 RE: 2022 Aylık Maaş ve Bakım Parası Alanl...
Kullanıcı Avatarı

karadenizlim
Yeni Gelen

Katılım Tarihi: 02.01.11
İl / İlçe: Trabzon

Uyarı seviyesi 0
Evet sana katılıyorum yıldırım kardeş. Ben kendim bu konuda cumhurbaşkanlığına ve bildiğiniz gibi kendisi de engelli olan Lokman vekilimize gönderdim. Kendilerinin duyarlılığı konuya eğileceklerini düşünüyorum. Fakat bu tür hak aramalarda tekilden çok çoğulculuğa ihtiyacımız vardır. En son çıkartılan yönetmelikler daha çok eskiye ait haksız alınan aylıkları kapsamaktadır; af niteliğinde görülmektedirler. tabi bununda olması gerekir. Ama asıl mesele büyük çoğunluğu ilgilendiren konular üzerinde caba sarf etmektir.

Sizinde bahsettiniz gibi konu ayrı bir forum olarak açılabilir. Daha güzel sayfa da yayınlanabilir.

25-03-2011 18:27 RE: 2022 Aylık Maaş ve Bakım Parası Alanl...
Kullanıcı Avatarı

serap46
Saygın Üye

Katılım Tarihi: 30.01.09

Uyarı seviyesi 0
Bu konu güzel zaten kimse tc kimlik nosunu vermez. Teşekkür ediyorum karadenizlim bey. :rrr

13-12-2014 14:04 RE: 2022 Aylık Maaş ve Bakım Parası Alanl... | Düzenleyen Aamir 31-12-2014 13:50
Kullanıcı Avatarı

Aamir
Yeni Gelen

Katılım Tarihi: 13.12.14
İl / İlçe: Pereira

Uyarı seviyesi 0
Bu çok güzel bir mesaj sayesinde bir çok ... !!!

You can easily check out our best quality VCPVCD510 exam dump exam dumps testking.org - CISSP dumps you well for the real sterling You can also get success in real exam of www.muih.edu with the quality Palm Beach Atlantic University questions and ccie voice Rasmussen College

Atlanılacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
--haziran--2020evde Bakım maaşı yatan illerin Engelli Maaşı Muhtaçlık ve Evde Bakım Aylığı 1 17-06-2020 09:18
nisan* 2020 evde Bakım maaşı yatan illerin Engelli Maaşı Muhtaçlık ve Evde Bakım Aylığı 1 19-04-2020 19:31
ocak*2019 Evde Bakım maaşı yatan illerin Engelli Maaşı Muhtaçlık ve Evde Bakım Aylığı 3 29-01-2020 23:22
kasım**2019 Evde Bakım maaşı yatan illerin Engelli Maaşı Muhtaçlık ve Evde Bakım Aylığı 1 26-11-2019 17:48
temmuz 2019 Evde Bakım maaşı yatan illerin Engelli Maaşı Muhtaçlık ve Evde Bakım Aylığı 1 19-07-2019 23:53
NewFusioN by HaYaLeT 27,576,915 Tekil Ziyaretçi  

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!