Eylül 28 2022 18:55:36
En Son Ziyaretçiler
28.09.22
turgut
18:54:19
offline
24.09.22
halukgta
4 gün
offline
09.09.22
KemaL
2 hafta
offline
06.04.22
bertas
24 hafta
offline
13.12.21
YILDIRIM
41 hafta
offline
20.11.21
ReNkLi
44 hafta
offline
21.06.21
Admin
66 hafta
offline
20.02.21
HasanBasri
83 hafta
offline
26.02.20
gungor61
135 hafta
offline
29.01.20
ihsan09
139 hafta
offline
Reklam
Forum Kuralları
Engel Degiliz
Forum Kuralları
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt Forum Kuralları S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Forum Kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar yasal olmayan her türlü konuyu kısa sürede siteden kaldıracak olsa da, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, Yöneticiler ve adminlerin (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamayacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.
Yöneticiler her yazılan Mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.
Konu Başlıklarını Konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Foruma yazılacak Konular ilgili Konu Başlıkları altına yazılmalıdır. Bu özellikle Dikkat etmenizi rica ediyoruz.
Yöneticiler, yazılan Yazının Konusuyla ilgili olmayan bir Bölümmde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme taşırlar veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılmaması Yönetici yetkisindedir.
Forum Yönetimi tarafından, aynı Kişinin birden fazla Rumuz veya isimle, farklı Kişilermiş gibi aynı Konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, Kişinin Mesajları silinir ve Foruma girişi yasaklanır. Yine buna bağlı olarak aynı Kişinin birden fazla eMail Adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığını tespit edilmesi durumunda olan üyeliği derhal silinir.
Bu sitede gönüllü ve Amatör katılım anlayışıyla Fikir alış-verişinde bulunulması, Arkadaşlık, Dostluk ve Kardeşlik Sohbetlerin yapilabileceği bir Mekan olması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir ve aynı Zamanda yasaktır.
Forumun işleyiş ve Kuralları konusunda katılımcıları Bilgilendirmek Forumun veya Moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
Başka bir üye için ağıza alınmayacak Laflar yada aşağılayıcı Cümleler kullanan, yada her türlü Forumun huzurunu kaçırmak isteyen Kullanıcılar hakkında derhal 1. ihtar verilir, ayni hatayi ikinci defa yaptığınnda derhal Forumumuzdan uzaklaştırılır.
Forum Kuralları her Zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O Zaman öyle bir Kural yoktu diye itiraz edilemez.
Foruma üye olan her üye, üyelik Kurallarinı tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Davranış kabul edilmez.
Üye Istatistikleri

Bugün: 0
Dün: 5
Bu Hafta: 0
Bu ay: 5
Bu yıl: 5
Yeni Kullanıcı : ysilytaw


Toplam Üye Sayısı: 2,340
Engel Değilizon
NewFusioN by HaYaLeT 46,771,146 Tekil Ziyaretçi  


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!